Комунальне некомерційне підприємство
"Фтизіопульмонологічний медичний центр"
Херсонської Обласної Ради

Відповідно до договору про співробітництво між Благодійним Фондом «Фундація АнтиСнід Україна» та КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради в області реалізується співпраця направлена на раннє виявлення ВІЛ-інфекції у осіб з груп ризику і осіб з клінічними проявами, характерними для ВІЛ; надання їм якісного до- та післятестового консультування з наступним  направленням осіб із позитивним результатом тесту для медичного спостереження і початку антиретровірусної терапії.

У рамках договору в поточному році до області надійшли  швидкі тести та супутні розхідні матеріали для виявлення антитіл до ВІЛ на загальну суму 88,4 тис.грн, які розподілені до закладів охорони здоров’я Херсонської області.

Крім того заклад отримав презервативи у кількості 10600 шт., які є у вільному доступі для пацієнтів та клієнтів Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради.

Також за направленням лікарів Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом проводиться обстеження пацієнтів методом КТ/МРТ, які оплачує БФ «Фундація АнтиСнід Україна». У 2021 році виконано 26  обстежень.