Комунальний Заклад
"Херсонський обласний протитуберкульозний диспансер"
Херсонської Обласної Ради

05 жовтня 2018 року за участі районних, міських фтизіатрів, кураторів ДОТ та членів робочої групи проекту «Програма соціально – психологічного супроводу пацієнт – орієнтованої медичної допомоги хворим на туберкульоз у Херсонській області» відбулась обласна нарада на тему: «Стан забезпечення медико-соціального супроводу пацієнтів з ТБ/МРТБ. Формування прихильності пацієнтів до лікування туберкульозу».

18-19 вересня 2018 року до Херсонської області відбувся візит експерта місії Комітету Зеленого Світла Кай Блондал у супроводі представників ДУ «Центр громадського здоров’я».

6-7 вересня 2018 року до нас з наставницьким візитом завітали консультанти ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та громадської організації «Інфекційний контроль в Україні».

16 серпня 2018 року при підтримці PATH (Program for AppropriateTechnologyin Health), в рамках проекту «Challenge TB» у конференц-залі «Рейкарц Оптима»  відбулася нарада на тему «Реалізація заходів щодо протидії ко-інфекції ТБ/ВІЛ в Херсонській області». Захід зібрав представників Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, фахівців протитуберкульозних закладів області, центру профілактики та боротьби зі СНІДом, районних і міських інфекціоністів, фтизіатрів, головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги та представників неурядових організацій.